Konektor RA2P-8-2 pro spojení 8mm COB LED pásků

Kód: RA2P-8-2
24,20 Kč / ks 20 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Kabelový konektor (142mm) pro snadné propojení COB LED pásků pomocí propojovacího kabelu s konektory na obou stranách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konektory pro LED pásky usnadňují jejich zapojení nebo spojení. Zvláště užitečné jsou pro ty uživatele, kteří nemají zkušenosti s pájením nebo nemají patřičné vybavení neboť tyto konektory nevyžadují pájení. Konektory jsou vybaveny drobným mechanismem uchycení zasunutého LED pásku a krimpovací svorkou, která zajistí vodivé spojení.

Konektor RA2P-8-2 slouží pro vzájemné propojení částí COB LED pásku o šířce 8mm. Délka propojení včetně konektorů je 142mm s konektory na obou stranách.

Postup při použití

Zasuňte LED pásek do konektoru tak, aby se vyčnívající vodivé trny dotýkaly vodivých plošek na LED pásku. Následně pečlivě zaklopte dvířka konektoru, čímž dojde k těsnému spojení trnů s LED páskem. Stejně postupujte s připojením COB LED pásku na druhé straně konektoru. Ujistěte se, že dvířka na obou stranách konektoru jsou dokonale zacvaknuta. Jen tak je zajištěno dlouhodobá funkčnost spoje.

Názor odborníka

"Konektory poskytují komfort snadného a rychlého zapojení. LED pásky se díky tomu ještě více přibližují široké veřejnosti a činí celý proces instalace jednodušší. Přesto se nemohu ubránit pocitu, že není nad poctivý pájený spoj. Pokud však potřebujete snadno a rychle provést zapojení LED pásků ve vaší domácnosti mohu vám toto řešení doporučit."

Doplňkové parametry

Kategorie: Konektory, svorky, rozbočovače
Hmotnost: 0.003 kg
Rozměry: 142mm
Materiál: plast