LED modul 1x SMD 3535 Genesis, optika 15x45°, 12V, 2.5W, 250lm

Kód: WLM-SV-2.5
50,82 Kč / ks 42 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024

12V LED modul s tzv. bočním svitem ideální k prosvícení oboustranných světelných panelů. Značkový LED čip Genesis (Taiwan).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro potřeby prosvětlení oboustranných panelů začali výrobci osazovat LED čipy optickými čočkami se směrováním svitu v úzkém úhlu tak, aby při rozsvícení byla co největší plocha optimálně prosvícena bez viditelných světelných bodů po okraji prosvětlované plochy. Benefitem LED modulu, který vám zde nabízíme je zejména osazení značkovým čipem Genesis, optimální příkon 2.5W/modul, dělitelnost za každým modulem a rovněž celkově výborné výrobní zpracování. Světelný výkon 250lm/modul je dostačujícím pro prosvícení až 2m vzdálenosti při protilehlém osazení stěn LED moduly. Napájení je možné klasickým 12V napájecím zdrojem. V sérii je možné zapojit 10 kusů LED modulů. Dělit lze za každým LED modulem. LED modul má díky vnitřnímu okruhu řízení CC (Constant Current Driving) prodlouženou životnost.

Specifické optické vlastnosti dodává LED modulu čočka, která distribuuje tok světla v úhlu 15° x 45°. Použité LED čipy jsou při výrobě striktně tříděny dle jednotlivých výrobních šarží čímž je docílena minimální odchylka v barevné teplotě světla. LED modul má veškeré platné certifikace pro Evropský a US trh. Certifikáno TÜV Rheinland.

Rozměry

WLM-SV-2,5

Ukázka použití LED modulů s bočním svitem

Na níže uvedeném schématu je znázorněno umístění LED modulů do bočnic oboustranného světelného panelu. Obecně doporučujeme příliš nepřekračovat vzdálenost 2m. Pochopitelně každý materiál, barva, grafika se při prosvětlování chová trochu odlišně a proto je dobré předem osazení vyzkoušet. 

VLM-SV-2,5-schema

Doplňkové parametry

Kategorie: LED moduly
Napájecí napětí: 12V
Světelný tok: 250lm
Použitý LED čip: Genesis Photonics (Taiwan)
Příkon/m: 2.5W
Úhel vyzařování: 15° x 45°
Barevná teplota: 7000K
Rozměry: 51 x 32 x 15 mm
Max. množství v sérii: 10 ks
IP krytí: IP67
Certifikace: CE, RoHs, UL
CRI: Ra >75