Trafa - napájecí zdroje a adaptéry

Napájecí zdroje, neboli trafa (či LED drivery) vhodné pro napájení LED pásků pracují obvykle v režimu konstantního napětí 12V24V, nebo 5V. Tyto zdroje poskytují stabilní napětí a proud, které jsou nezbytné pro bezproblémový provoz LED pásků. Jsou široce využívány u výrobců nábytku, pro různé dekorace s LED pásky, ale také v reklamním průmyslu. Při použití kvalitního LED driveru lze dosáhnout efektivního osvětlení s nízkou spotřebou energie a dlouhou životností.

Naše ucelená nabídka napájecích zdrojů obsahuje různé typy a provedení pro různá prostředí a aplikace. LED drivery v plastové krabičce jsou ideální pro běžné interiérové aplikace v domácnosti. Pro venkovní nebo náročnější prostředí jsou k dispozici voděodolné varianty, které jsou odolné vůči vlhkosti a povětrnostním podmínkám. Zajímavým řešením jsou také napájecí zdroje do rozvaděčů na din lištu, které jsou primárně využívány v průmyslových aplikacích, ale své místo si našly i v domovních rozvaděčích.

Hledáte nejvhodnější napájecí zdroj pro LED pásky?

Trh nabízí různé typy značkových či neznačkových napájecích zdrojů pro LED, dále se dělících na další kategorie podle použití.

Správné napájení LED pásku je klíčové pro dlouhou životnost. Pojďme společně vybrat kvalitní napájecí zdroj s dlouhou životností.

2 položek celkem
FTPC20V12 C(3)
169,42 Kč bez DPH
205 Kč / ks

Zdroj konstantního napětí 12V (20W) v provedení slim, krytí IP20, vhodný pro interiérové LED aplikace.

FTPC20V12-C
FTPC20V24 C2(4)
169,42 Kč bez DPH
205 Kč / ks

Zdroj konstantního napětí 24V (20W) v provedení slim, krytí IP20, vhodný pro interiérové LED aplikace.

FTPC20V24-C2