RF ovladač ruční SR-2833K8, 8 zón

Kód: SR-2833K8
Značka: Sunricher
532 Kč / ks 439,67 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

RF dálkový ruční ovladač řady Perfect RF od Sunricher určený k ovládání jednobarevných LED pásků nebo svítidel. Prémiový design, velmi snadné ovládání až 8 na sobě nezávislých světelných okruhů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dálkový RF ovladač Sunricher SR-2833K8 ze série Sunricher Perfect RF pro ovládání jednobarevných LED pásků a svítidel. Ovladač umožňuje ovládat 8 nezávislých zón. Pomocí ovladače lez zapínat / vypínat jednotlivé zóny, případně delším stiskem tlačítka plynule stmívat. Zařízení je vyrobeno z kvalitního, na dotek velmi příjemného plastu v černém matném provedení. K ovladači je dodáván úchyt pro montáž na zeď, který disponuje silným magnetem. Ovladač tak snadno a spolehlivě drží na požadovaném místě. Celek působí velmi decentně a kvalitně a uspokojí i zákazníky náročné na design a kvalitu provedení. K napájení ovladače stačí jedna vestavná knoflíková 3V baterie. Přenos signálu je radiový, což umožňuje velký dosah (až 20m) bez nutnosti mířit směrem k přijímači.

Chytré ovládání LED osvětlení

Jednoduché zapojení / snadné ovládání LED pásků

Ovladač je přímo kompatibilní s přijímači série SR-1009#. Výrobky v této sérii je možné provázat s WiFi RF konvertorem SR-2818WIN, který obohacuje zapojení o možnost ovládání LED pásků prostřednictvím mobilního telefonu (IOS, Android).

Kompatibilita v rámci Perfect RF nabízí velkou variabilitu při ovládání LED osvětlení. Níže uvedené schéma znázorňuje pouze jednoduchý příklad využití, ve skutečnosti jsou možnosti daleko rozsáhlejší. Ovladačem pak můžete ovládat i klasická svítidla v domácnosti.

SR-2833K8_+_receiver

Vlastnosti

  • 8 zónový RF dálkový ovladač
  • na dotek velmi příjemný povrch a nadčasový design
  • vkusně provedené magnetické uchycení na zeď
  • funkce zapínání a stmívaní v dosahu 20m
  • knoflíková baterie 3V CR2025 součástí balení
  • plynulé stmívání bez blikání v rozsahu 0.1% až 100%
  • kompatibilní s WiFi-RF konvertorem SR-2818WiN
  • možnost současně ovládat spárované přijímače pomocí aplikace nainstalované na mobilních zařízeních IOS a Android

Sunricher-SR-2833K8-ovladac-led-pasku

Názor odborníka

"Dálkový ovladač s 8 pozicemi pro ovládání svítidel, LED pásků v rámci série Perfect RF od Sunricher nabízí opravdu velkorysé množství okruhů, které můžete nezávisle ovládat. Ovladač má tedy potenciál k růstu domácího LED osvětlení a pokud předpokládáte 4 a více svítidel ovládat jedním ovladačem, tak toto je pro vás ideální řešení. Samozřejmostí u ovladačů Sunricher je velmi pěkné zpracování a decentní vzhled."

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovladače a stmívače pro jednobarevné LED pásky
Počet zón: 8 zón
Provedení ovladače: ruční
Typ ovladače: jednokanálový
Napájecí napětí: 3V baterie CR2025
Rozměry: 39 x 136 x 11 mm
Dosah RF: 20m
Barevné provedení: černá
Materiál: plast