Rámeček pro přisazenou instalaci LED panelu 30x120cm, bílý

Kód: 300-1200-WHITE
386,56 Kč / ks 319,47 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Hliníkový bíle lakovaný rámeček pro přisazenou montáž stropních LED panelů rozměru 30x120cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rámečky pro LED panely 30x120cm (resp. 295x1195mm) jsou určené pro montáž stropních LED panelů formou přisazení ke stropu. Řešení instalace s využitím rámečku pro přisazení je vhodné pro situace, kdy není k dispozici rastrový (kazetový strop). Tyto rámečky umožňují instalaci LED panelů přímo na strop. Výsledek takové montáže zachovává panelům moderní a stylový vzhled.

Rámečky pro přisazení mají minimalistický design a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Hliníkové profily jsou lehké, ale zároveň velmi pevné a odolné. Bílá lakovaná (komaxit) barva dodává rámečkům elegantní a čistý vzhled, který se hodí do všech typů interiérů.

Set rámečku pro přisazenou montáž obsahuje:

 1. bíle lakované bočnice (4 kusy)
 2. bílé plastové zásuvné rohové spojky (4 kusy)
 3. šrouby hmoždinky (4 kusy)

Kromě estetického hlediska jsou rámečky pro přisazení také praktické z hlediska údržby. Díky montáži přímo na strop je snadné čistit a případně servisovat LED panely, aniž by bylo nutné výrazněji zasahovat do stropu.

Montáž rámečku pro LED panel 30x120

Samotná montáž stropního LED panelu do přisazeného rámečku se skládá z několika kroků. Následující postup Vám může pomoci s úspěšnou instalací:

 1. Sestavte rámeček: Nejprve je potřeba sestavit rámeček podle přiložených návodů. Rámeček by měl být zcela pevný a bezpečně se držet.

 2. Označení místa na stropě: Pomocí vodováhy určete místo na stropě, kde chcete LED panel umístit. Označte si toto místo tužkou nebo jiným vhodným značkovačem.

montaz-ramecku-stropni-led-panel2

 1. Vyvrtání otvorů: Podle označených míst na stropě vyvrtat otvory pro upevnění rámečku. Ujistěte se, že používáte správný typ vrtáku pro materiál stropu. Pokud si nejste jisti, jaký typ vrtáku použít, konzultujte odborníka nebo výrobce.

 2. Připevnění rámečku: Následně připevněte rámeček pomocí šroubů a hmoždinek, nebo jiných vhodných prostředků, do vrtaných otvorů v stropě.

 3. Vysunutí bočnice: Po připevnění rámečku se vysuňte jednu bočnici rámečku. K tomuto účelu je potřeba lehce stlačit výstupek nárožníku, což umožní bočnici vysunout.

montaz-ramecku-stropni-led-panel3

 1. Zapojení napájení: Poté zapojte napájecí zdroj a ujistěte se, že je připojen k LED panelu.

 2. Nasazení LED panelu: Nasuňte LED panel do přisazeného rámečku a ujistěte se, že je správně umístěn.

 3. Vrácení bočnice: Nakonec vraťte bočnici na původní místo a ujistěte se, že je zcela zasunutá a drží pevně.

Rozměry

Rámeček je vhodný pro LED panely rozměru 295*1195mm, pro které je však zažité označení 30*120cm (30x120cm), případně 300*1200mm (300x1200mm). Použijete-li LED panel 30x120cm z naší nabídky LED panelů, nemusíte mít obavu, že by rámeček nepasoval.

rozmer-ramecku-pro-led-panel-300x1200

Názor odborníka

"Bezproblémový rámeček pro LED panely. Klasický tenký panel 30x120cm skvěle pasuje. Konstrukčně vyšší panely typu back-lit nelze použít pokud máte betonový strop neboť nad panelem už není dostatek prostoru na umístění napájecího zdroje. Pokud máte SDK strop, tak napájecí zdroj můžete vložit nad SDK a panel typu back-lit byste tím pádem mohli použít ve spojení s tímto rámečkem také."

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro LED panely, LED panely 120x30 (30x120 cm)
Hmotnost: 0.4 kg
Rozměr: 30x120cm
Materiál: Hliník + ABS
Barevné provedení: Bílá