Konektor CA2P-5-1 pro připojení k 5mm SMD LED pásku

Kód: CA2P-5-1
19,36 Kč / ks 16 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.4.2024

Konektor s vodičem pro snadné připojení k 5mm SMD LED pásku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konektory pro LED pásky usnadňují jejich zapojení nebo spojení. Zvláště užitečné jsou pro ty uživatele, kteří nemají zkušenosti s pájením nebo nemají patřičné vybavení neboť tyto konektory nevyžadují pájení. Konektory jsou vybaveny drobným mechanismem uchycení zasunutého LED pásku a krimpovací svorkou, která zajistí vodivé spojení.

Konektor CA2P-5-1 slouží pro připojení vodiče k SMD LED pásku o šířce 5mm. Vodič je součástí konektoru.

Postup při použití

Zasuňte LED pásek do konektoru tak, aby se vyčnívající vodivé trny dotýkaly vodivých plošek na LED pásku. Následně pečlivě zaklopte dvířka konektoru, čímž dojde k těsnému spojení trnů s LED páskem. Ujistěte se, že dvířka konektoru na straně LED pásku jsou dokonale zacvaknuta. Jen tak je zajištěno dlouhodobá funkčnost spoje.

Názor odborníka

"Konektory poskytují komfort snadného a rychlého zapojení. LED pásky se díky tomu ještě více přibližují široké veřejnosti a činí celý proces instalace jednodušší. Přesto se nemohu ubránit pocitu, že není nad poctivý pájený spoj. Pokud však potřebujete snadno a rychle provést zapojení LED pásků ve vaší domácnosti mohu vám toto řešení doporučit."

Doplňkové parametry

Kategorie: Konektory, svorky, rozbočovače
Hmotnost: 0.003 kg
Rozměry: 120mm
Materiál: plast