Konektor OA2P-8 pro připojení vodiče k 8mm COB LED pásku

Kód: RA2P-9
24,20 Kč / ks 20 Kč bez DPH
Položka byla vyprodána…

Konektor pro snadné připojení dvoužilového vodiče k COB LED pásku. S tímto konektorem odpadá nutnost pájení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konektory pro LED pásky usnadňují jejich zapojení nebo spojení. Zvláště užitečné jsou pro ty uživatele, kteří nemají zkušenosti s pájením nebo nemají patřičné vybavení neboť tyto konektory nevyžadují pájení. Konektory jsou vybaveny drobným mechanismem uchycení zasunutého LED pásku a krimpovací svorkou, která zajistí vodivé spojení.

Konektor RA2P-8 slouží pro připojení vodiče k COB LED pásku o šířce 8mm. Vodič tedy není součástí konektoru.

Postup při použití

Zasuňte LED pásek do konektoru tak, aby se vyčnívající vodivé trny dotýkaly vodivých plošek na LED pásku. Následně pečlivě zaklopte dvířka konektoru, čímž dojde k těsnému spojení trnů s LED páskem. Stejně postupujte s připojením vodiče na druhé straně konektoru. Ujistěte se, že dvířka na obou stranách konektoru jsou dokonale zacvaknuta. Jen tak je zajištěno dlouhodobá funkčnost spoje.

Názor odborníka

"Konektory poskytují komfort snadného a rychlého zapojení. LED pásky se díky tomu ještě více přibližují široké veřejnosti a činí celý proces instalace jednodušší. Přesto se nemohu ubránit pocitu, že není nad poctivý pájený spoj. Pokud však potřebujete snadno a rychle provést zapojení LED pásků ve vaší domácnosti mohu vám toto řešení doporučit."

Doplňkové parametry

Kategorie: Konektory, svorky, rozbočovače
Rozměry: 21.5 x 11.2 x 7mm
Materiál: plast
Položka byla vyprodána…