LED svítidlo veřejného osvětlení WULITON Kaus, 30W, 140lm/W, Lumileds LED, MEANWELL

Kód: IK30W-4000K-II
5 360,30 Kč / ks 4 430 Kč bez DPH
Položka byla vyprodána…

WULITON Kaus je ideálním svítidlem pro osvětlení ulic v obytných čtvrtích. Svítidlo vyniká svým zpracováním, odolností a vynikajícími parametry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Veškeré fotometrické údaje pro účely výpočtů Vám v případě potřeby poskytneme na požádaní. Vzhledem k množství možných kombinací barevného provedení korpusu, barevného podání světla, optiky, atd. nedržíme svítidla skladem v kompletně složeném stavu. Obratem vám poskytneme maximum informací a doporučíme vhodnou konfiguraci svítidla. Na základě složené zálohy poté svítidla dodáme v krátkém horizontu cca 3 týdnů. Nekupujte svítidla bez rozvahy a využijte možnosti maximálního přizpůsobení svítidla vaší konkrétní situaci. 

cert1

wuliton-kaus-street-light(3)

Svítidlo bez kompromisů. Tak jednoduše lze charakterizovat tento typ pouličního svítidla veřejného osvětlení. Konstrukční prvky, dílenské zpracování, elektro osazení. To vše je v případě svítidla WULITON Kaus dotaženo na maximum. Značkové LED čipy Lumileds 3030 (volitelně 5050) jsou zásobovány elektrickou energií značkovým předřadníkem MEANWELL, který je navíc dodatečně chráněn 10KV přepěťovým chráničem (volitelný prvek) nad rámec vlastní ochrany proti přepětí. To vše předurčuje svítidlo WULITON Kaus k dlouhodobé funkčnosti bez nutnosti jakékoliv údržby.

kaus-led-rozmery

Konstrukční vlastnosti

Svítidlo vyniká perfektním dílenským zpracováním. O všem svědčí pevná a tuhá antikorozní hliníková slitina s odolností proti mechanickému poškození IK09 dle ČSN EN 50102. Povrch svítidla je komaxitován UV stabilní polyesterovou práškovou barvou.

kaus-led-konstrukce

  1. Místo rezervované pro fotobuňku
  2. Spona
  3. Předřadník (MEANWELL)
  4. Izolovaná odnímatelná podložka pod předřadník
  5. Automaticky odpojitelná zásuvka
  6. Podpěra víka
  7. Nastavitelný montážní úchyt

K odklopení vrchního krytu svítidla není nutné žádné speciální nářadí neboť vrchní kryt zajišťují pevné hliníkové spony.

wuliton-kaus-spona

Automatické elektrické odpojení

Jakmile dojde k odklopení vrchního krytu svítidla, dojde automaticky k odpojení od elektrického proudu což velmi zrychluje a zjednodušuje instalaci i případnou údržbu. Tento princip zajišťuje unikátní integrovaný konektor.

wuliton-kaus-detail-konektoru

Více možností montáže

Svítidlo je z pohledu možností montáže univerzální. Je možné instalovat svítidlo na sloup i na výložník a to prostým otočením kloubu svítidla. Finální montáž lze dorovnávat v úhlech -15° až +15°.

wuliton-kaus-detail-uchyceni

Optické vlastnosti

Speciální polykarbonátové mikro čočky od výrobce Mitsubishi poskytují maximální intenzitu světla distribuovanou podle standardu IESNA (typ II, typ III, typ IV). Svítidlo tak poskytuje lepší vizuální komfort se sníženým prahem oslnění, s hladším a více rovnoměrným osvětlením. Při výběru svítidla je možné specifikovat požadavky na směrování toku světla a dle toho pak objednat vhodný typ optické čočky. S tímto řešením a doporučeným typem čočky lze dosáhnout diametrálně lepších výsledků v osvětlení.

kaus-photometric

Nemalým benefitem LED svítidla je prakticky nulové znečištění noční oblohy neboť tok světla je vždy distribuován pouze ve směru k zemi.

Velmi důležité při výběru svítidla je znát jeho umístění a požadavky na osvětlení prostoru. Optické čočky totiž umožňují směrovat tok světla určitým směrem. Existuje určitá typová řada různých optik ze kterých je vhodné zvolit pro daný prostor ideální typ. Snadno tak lze vytěžit z LED osvětlení maximum a také předejít osvětlení míst, která naopak mají zůstat neosvětlena, například okna přilehlých domů apod.

verejne-osvetleni-optika

Doplňkové parametry

Kategorie: Svítidla pro domácnosti, firmy, průmysl
Hmotnost: 4.4 kg
Položka byla vyprodána…