LED svítidlo veřejného osvětlení WULITON Tania, 45W, 170lm/W, Lumileds LED, MEANWELL

Kód: OT45W-3000K-III
8 258,25 Kč / ks 6 825 Kč bez DPH
Položka byla vyprodána…

WULITON Tania s nastavitelným senzorem pohybu. Svítidlo samo přizpůsobuje úroveň osvětlení v závislosti na denním světle a zaznamenaném pohybu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Veškeré fotometrické údaje pro účely výpočtů Vám v případě potřeby poskytneme na požádaní. Vzhledem k množství možných kombinací barevného provedení korpusu, barevného podání světla, optiky, atd. nedržíme svítidla skladem v kompletně složeném stavu. Obratem vám poskytneme maximum informací a doporučíme vhodnou konfiguraci svítidla. Na základě složené zálohy poté svítidla dodáme v krátkém horizontu cca 1 měsíce. Nekupujte svítidla bez rozvahy a využijte možnosti maximálního přizpůsobení svítidla vaší konkrétní situaci. 

cert1

LED svítidlo veřejného osvětlení s možností nastavení automatického stmívání v závislosti na míře okolního osvětlení a zároveň pohybu zaznamenaného čidlem. Značkové LED čipy Lumileds 3030 (volitelně 5050) jsou zásobovány elektrickou energií značkovým předřadníkem MEANWELL, který je navíc dodatečně chráněn 10KV přepěťovým chráničem (volitelný prvek) nad rámec vlastní ochrany proti přepětí. To vše předurčuje svítidlo WULITON Tania k dlouhodobé funkčnosti bez nutnosti jakékoliv údržby.

tania-rozmer

Konstrukční vlastnosti

Svítidlo vyniká perfektním dílenským zpracováním. O všem svědčí pevná a tuhá antikorozní hliníková slitina s odolností proti mechanickému poškození IK09 dle ČSN EN 50102. Povrch svítidla je komaxitován UV stabilní polyesterovou práškovou barvou.

tania-desc

 1. Účinná teplovodivá vrstva
 2. Světelný zdroj PCB s LED čipy
 3. Hliníkové tělo svítidla IP66
 4. Místo pro možnost upgrade o fotobuňku, systém chytrého osvětlení
 5. Klipsy pro snadné otevírání těla svítidla
 6. Polykarbonátové čočky
 7. Značkový předřadník Meanwell / Inventronics
 8. Snadno přístupný prostor pro elektroniku svítidla
 9. Přepěťová ochrana
 10. Přístup ke kabeláži
 11. Úchyt svítidla - volitelný (všechny možné typy uchycení)

Automatické elektrické odpojení

K odklopení vrchního krytu svítidla není nutné žádné speciální nářadí neboť vrchní kryt zajišťují pevné hliníkové spony. Jakmile dojde k odklopení vrchního krytu svítidla, dojde automaticky k odpojení od elektrického proudu což velmi zrychluje a zjednodušuje instalaci i případnou údržbu. Tento princip zajišťuje unikátní integrovaný konektor.

wuliton-kaus-detail-konektoru

Více možností montáže

Svítidlo je z pohledu možností montáže univerzální. Je možné instalovat svítidlo na sloup i na výložník a to prostým otočením kloubu svítidla. Finální montáž lze dorovnávat v úhlech -15° až +15°. Způsob montáže je potřeba předem domluvit.

Optické vlastnosti

Speciální polykarbonátové mikro čočky od výrobce Mitsubishi poskytují maximální intenzitu světla distribuovanou podle standardu IESNA (typ II, typ III, typ IV). Svítidlo tak poskytuje lepší vizuální komfort se sníženým prahem oslnění, s hladším a více rovnoměrným osvětlením. Při výběru svítidla je možné specifikovat požadavky na směrování toku světla a dle toho pak objednat vhodný typ optické čočky. S tímto řešením a doporučeným typem čočky lze dosáhnout diametrálně lepších výsledků v osvětlení.

tania-photometry

Nemalým benefitem LED svítidla je prakticky nulové znečištění noční oblohy neboť tok světla je vždy distribuován pouze ve směru k zemi.

Velmi důležité při výběru svítidla je znát jeho umístění a požadavky na osvětlení prostoru. Optické čočky totiž umožňují směrovat tok světla určitým směrem. Existuje určitá typová řada různých optik ze kterých je vhodné zvolit pro daný prostor ideální typ. Snadno tak lze vytěžit z LED osvětlení maximum a také předejít osvětlení míst, která naopak mají zůstat neosvětlena, například okna přilehlých domů apod.

verejne-osvetleni-optika

Doplňkové parametry

Kategorie: Svítidla pro domácnosti, firmy, průmysl
Záruka: 5 let
Hmotnost: 4.4 kg
Položka byla vyprodána…