Závěsná LED bodovka pro magnetickou lištu 7W/48V, 630lm, Bridgelux, 24°, černá, 3000K

Kód: L20/ZTDX-7
1 043,02 Kč / ks 862 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.2.2024

Závěsná černá LED bodovka na magnetickou lištu 7W/48V.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LED bodové osvětlení pro 48V magnetické vodící lišty, známé také jako "magnetic track light", představuje skvělou volbu pro moderní a všestranné osvětlení. Toto svítidlo disponuje výkonem 7W a dokáže vyprodukovat světelný tok o intenzitě 630 lumenů v úhlu 24°, což zaručuje dostatečné a jasné osvětlení požadovaného prostoru. Jedním z klíčových prvků konceptu magnetického lištového osvětlení je jeho magnetická vodící lišta, která umožňuje snadnou a rychlou instalaci svítidel. Světlo lze jednoduše připojit k liště a pohybovat po ní podle potřeby. Závěsná LED bodovka je zavěšená na přívodním kabelu a lze ji libovolně posouvat v magnetické "track" liště. Tuto LED bodovku nelze naklápět do požadované polohy jako polohovatelnou LED bodovku.

sub-ikony-48V-track-light1

Vlastnosti

  • moderní systém interiérového osvětlení magnetický 48V "track light"
  • snadná manipulace se svítidlem, připojení a posun svítidla
  • značková COB LED Bridgelux
  • úsporné osvětlení 630 lm při spotřebě pouhých 7W
  • zavěšené na přívodním kabelu, nelze směrovat úhel vyzařování
  • úzký vyzařovací úhel 24°
  • velmi příjemné a měkké světlo s vysokým indexem CRI>90

magneticka-bodovka-doutnik-48V-track-light-7W

Díky použití moderní COB LED technologie je toto osvětlení energeticky úsporné a nevyžaduje žádnou speciální údržbu. Ve svítidle je integrovaný značkový COB LED čip Bridgelux, který zaručuje dlouhou životnost. Svítidlo také poskytuje jasné a kvalitní světlo s vysokým podáním barev CRI>90, což je ideální pro různé prostředí, včetně obchodních prostor, galerií, expozic nebo obytných prostor.

Názor odborníka

"Osobně se mi líbí celá koncepce magnetické lišty a příslušných svítidel. Z designového hlediska je to prvek, který v interiéru zaujme na první pohled. Jednoduchá manipulace na principu nacvaknutí svítidla do lišty umožňuje podle libosti bez omezení měnit rozmístění nebo počet bodovek. Dílenské zpracování bodovky je na velmi vysoké úrovni. Osazení značkovým COB LED čipem Bridgelux je důkazem, že výrobce cílí na kvalitní produkt. Chválím volbu čipu s vyšším CRI>90. Světlo ze svítidla působí příjemným a měkkým dojmem bez barevného zkreslení."

Doplňkové parametry

Kategorie: Svítidla pro domácnosti, firmy, průmysl
Hmotnost: 0.23 kg
Příkon: 7W
Vstupní napětí: DC 48V
Světelný tok: 630lm
Účinnost: 90lm/W
IP krytí: IP20
Barevná teplota: 3000K
Barva: černá
Materiál: hliník
CRI (Ra): >90
Úhel vyzařování: 24°
Typ LED: COB
Značka LED: Bridgelux
Rozměr: Ø40 x 100 mm