RF ovladač Classic ruční SR-2839CCT, 1 zóna CCT

Kód: SR-2839CCT
Značka: Sunricher
554 Kč / ks 457,85 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024

RF dálkový ruční ovladač řady Classic RF od Sunricher určený k ovládání CCT LED pásků. Jednoduché ovládání, snadné spárování s přijímačem. Kvalitní zpracování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dálkový RF ovladač Sunricher SR-2839CCT ze série Sunricher Classic RF je určený pro ovládání CCT LED pásků, které disponují možností měnit teplotu světla od teplé bílé ke studené bílé. Ovladač je jedno-zónový a umožňuje dotykem na kruhovém voliči nastavit požadovanou teplotu světla LED pásku. Zároveň je možné pomocí tlačítek na ovladači LED pásek stmívat, uložit dvě různá nastavení intenzity nebo navolit zrychleně jedno ze čtyř nastavení úrovní intenzity 25%, 50%, 75% 100%. Zařízení je vyrobeno z kvalitního plastu v bílém provedení. K napájení ovladače je potřeba 3 kusů AAA tužkových baterií, které nejsou součástí balení. Přenos signálu je radiový, což umožňuje velký dosah (až 20m) a to bez nutnosti mířit směrem k přijímači.

Chytré ovládání LED osvětlení

Jednoduché zapojení / snadné ovládání LED pásků

Série Sunchrier Classic RF obsahuje sadu oblíbených ovladačů a přijímačů s mnoha funkcemi pro ovládání LED pásků. Výrobky v této sérii není možné provázat s WiFi RF konvertorem SR-2818WIN, který obohacuje zapojení o možnost ovládání LED pásků prostřednictvím mobilního telefonu. Na druhou stranu série Classic RF nabízí jednoduchost řešení a praktického ovládání.

SR-2839CCT_+_receiver

K ovladači SR-2839CCT potřebujete univerzální přijímací jednotku SR1029RGB. Nenechte se zmást označením "RGB". Tuto přijímací jednotku je totiž možné použít pro jednobarevné LED pásky, CCT LED pásky, i RGB LED pásky. K jednomu ovladači můžete připojit více okruhů LED pásků, resp. spárovat s více přijímači SR1029RGB. Jedná se však o 1-zónový ovladač a tím pádem budete ovládat všechny okruhy najednou. Pokud byste chtěli jednotlivé okruhy ovládat nezávisle, musíte zvolit jiné řešení s ovladačem pro více okruhů.

Vlastnosti

  • 1 zónový RF dálkový ovladač pro CCT LED pásky
  • ovladač potřebuje ke své funkci přijímač SR1029RGB
  • kompatibilní v rámci série Sunricher Classic RF
  • jeden ovladač může být napárován na neomezený počet přijímačů
  • dotykový kruhový volič pro nastavení požadované teploty bílého světla (CCT)
  • funkce zapínání a stmívaní v dosahu 20m
  • napájení 3x AAA baterie (nejsou součástí balení)
  • plynulé stmívání bez blikání v rozsahu 0.1% až 100%

Sunricher-SR-2839CCT-ovladac-led-pasku

Názor odborníka

"Sérii Classic RF od Sunricher mám rád a doporučuji ji zákazníkům, kteří mají rádi jednoduchost a nemají v domácnosti více různých okruhů LED pásků. Jedná se o levnější, ale kvalitní alternativu k sérii Perfect RF. Pokud nepožadujete žádné vylomeniny a složitější řešení více nezávisle ovládaných LED pásků, prostě pokud máte jen jeden LED pásek a chcete jednoduché ovládání, ale kvalitní a v profi provedení, tak je tento ovladač ideální volba."

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovladače a stmívače pro duální (dvoukanálové) CCT LED pásky
Počet zón: 1 zóna
Provedení ovladače: ruční
Typ ovladače: CCT
Napájecí napětí: 4.5V (3xAAA baterie)
Rozměry: 120 x 48 x 17.6 mm
Dosah RF: 20m
Barevné provedení: bílá
Materiál: plast