RF nástěnný ovladač MiBoxer (Mi-Light) T1, 4 zónový, 180-240V

Kód: T1
980,10 Kč / ks 810 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní ovládání LED svítidel dotykem

Nástěnné ovladače řady Mi-Light se liší svými funkcemi v závislosti na konkrétním modelu. Společným znakem je skleněná dotyková ovládací plocha. Nástěnný ovladač Mi-Light T1 umožňuje ovládat, spínat / stmívat až čtyři různé okruhy. Letmým dotykem ovládací plochy tak lze zapnout / vypnout konkrétní okruh případně všechny okruhy najednou. Dalším funkčním prvkem je možnost stmívání, která se provádí dotykem vyobrazené stupnice jasu.

t1(1)

Dotykový panel z tvrzeného skla

Skleněný dotykový panel u produktů řady Mi-Light poskytuje nejen estetický vzhled díky absenci vyčnívajících tlačítek, ale také plně dotykový displej s dotykovými poli odpovídajícími různým funkcím v závislosti na modelu zařízení. Použitý skleněný stěnový panel se navíc vyznačuje dokonalou ochranou proti různým typům drobných škrábanců, díky čemuž získáte vysokou odolnost a bezchybný vzhled na dlouhou dobu.

t1(2)

Celá místnost na dosah ruky

Prostřednictvím jednoho výchozího nástěnného ovladače Mi-Light T1 máte možnost ovládat v jedné místnosti více zón. Použití tohoto ovladače usnadňuje instalaci a umožňuje budoucí rozšíření osvětlení. Je vhodné zvolit předem více zónový ovladač pokud si nejste zcela jisti budoucí potřebou rozšíření. Nastane-li v budoucnu taková potřeba, lze snadno provést spárování s ovladačem a přiřadit novému svítidlu buďto stávající ovládací tlačítko nebo jiné, dosud neobsazené.

t1(3)

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovladače a stmívače pro jednobarevné LED pásky
Počet zón: 4 zóny
Provedení ovladače: nástěnný
Typ ovladače: jednokanálový
Napájecí napětí: AC 230V
Vysílací frekvence: 2,4 GHz
Dosah RF: 30m
Rozměry: 86 x 86 x 33 mm
Barevné provedení: bílá
IP krytí: IP20
Skleněný panel: ANO
Dotykové ovládání: ANO
Paměť posledního nastavení: ANO
Instalace: pod omítku