RF stmívač Mi-Light FUT036, 12-24VDC, 6A/kanál

Kód: FUT036
396 Kč / ks 327,27 Kč bez DPH
Položka byla vyprodána…

Řídící jednotka (RF stmívač) k ovladači Miboxer (Mi-Light).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednotka RF přijímače FUT036 má funkci řízení - spínání / stmívání jednobarevných LED pásků. Jednotku je nutné dle použitého typu LED pásku napájet 12V případně 24V. Zařízení disponuje dvěma páry výstupů přičemž maximální výstupní zátěž činí 6A/výstup, tedy maximálně 12A celkem pro celé zařízení.

Jednotku lze ovládat dálkově (bezdrátově) prostřednictvím různých typů ručních nebo nástěnných dálkových ovladačů řady od Mi-Light (FUT006, FUT087B, T).

Jednotka RF přijímače FUT036 může být také za pomoci nadstavbového zařízení WL-BOX1 ovládána prostřednictvím chytrých telefonů přes WiFi signál.

Přijímač FUT036 je dodáván samostatně. K ovládání LED pásků je zapotřebí dokoupit ruční nebo nástěnný dálkový ovladač. Bez ovladače není možné zařízení používat.

Vlastnosti RF přijímače FUT036

  • Určeno jednobarevné pásky
  • Bezdrátová komunikace se stmívacím zařízením (RF ovladačem)
  • Možnost ovládání intenzity jasu
  • Zvýšená proudová zatížitelnost až na 12A
  • Vestavěná dioda signalizující činnost přijímače
  • Rozsah vstupního / výstupního napětí 12-24V DC
  • Možnost spolupráce s Wi-Fi sítí (alternativní možnost)
  • Možnost spolupráce s hlasovými systémy Amazon Alexa a Google Home (alternativní možnost)
  • Možnost použití více přijímačů pro jednu zónu
  • Malá velikosti

fut036-kompatibilita

Čím napájet jednotku přijímače

Jednotka RF přijímače je napájena stejnosměrným napětím 12VDC nebo 24VDC, které musí být připojeno na vstup zařízení. Pro usnadnění montáže je přijímač opatřen šroubovacími svorkami, a to jak na vstupu, tak na výstupu, což výrazně usnadňuje vedení vodičů k zařízení. Pokud máte na výstupu zdroj s DC zástrčkou, můžete přímo zapojit do DC konektoru umístěného vedle vstupních svorek přijímače. Kabelové připojení je stabilní a montáž je rychlá a jednoduchá.

fut036(1)

Plná kontrola - spolupráce s různými ovladači

Bezdrátová RF technologie, kterou zařízení komunikují, poskytuje celou řadu možností ovládání. V závislosti na produktu lze ovládání provádět pomocí mnoha dostupných rádiových dálkových ovladačů pracujících na frekvenci 2,4 GHz. Tato základní forma komunikace zajišťuje stabilní ovládání LED osvětlení až do 30 metrů v otevřeném prostoru. Většinu produktů lze navíc rozšířit o alternativní formu ovládání, a to pomocí Wi-Fi modulu WL-BOX1, který umožňuje propojit mobilní aplikaci s kompatibilním zařízením řady MiBoxer (Mi-Light). Vysílací zařízení kompatibilní s RF jednotkou FUT036 jsou vidět na obrázku.

fut036(2)

Kompatibilita s Amazon Alexa a Google Home - hlasové ovládání

Zařízení bylo navrženo pro spolupráci se stále populárnějšími hlasovými systémy Amazon Alexa a Google Home. Tyto systémy tvoří mnoho modulů a zařízení, tvořících jeden koherentní celek, který se ovládá pomocí různých hlasových příkazů. Přijímače lze zapnout/vypnout, ztlumit/rozjasnit nebo dokonce nastavit své oblíbené barvy v různých intenzitách světla, to vše je možné pouhým vyslovením několika slov. Pro získání přístupu k tomuto typu ovládání by měl být k instalaci připojen modul WL-BOX1.

wl-box(1)

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovladače a stmívače pro jednobarevné LED pásky
Typ ovladače: jednokanálový
Vstupní napětí: DC12V-24V
Výstupní výkon: 1 x 6A (total max 10A)
Rozměry: 85 x 45 x 22.5mm
Dosah RF: 30m
Rádiová frekvence: 2.4GHz
Položka byla vyprodána…