Závěsný lankový set pro LED panel

Kód: 00-SUSP-PANEL
164,64 Kč / ks 136,07 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024

Montážní sada - závěsná lanka pro běžné stropní LED panely. Sada obsahuje 4 kusy lanek o délce 1m.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Montážní sada pro zavěšení stropních LED panelů je ideálním řešením pro situace, kde není použit kazetový (rastrový) strop. Lanka jsou vyrobená z kvalitního a odolného materiálu. Díky tomu jsou schopné bezpečně udržet LED panely na požadované výšce a zároveň zaručit stabilitu panelů. Délku závěsných lanek a tím i následnou výšku zavěšení lze snadno přizpůsobit podle potřeby pomocí prostého zkrácení. Výchozí délka lanek je 1m. Montážní sadu je možné použít pro čtvercové i obdélníkové LED panely. Vhodným nastavení výšky zavěšení panelu lze také ovlivnit míru oslnění UGR.

Co znamená označení UGR a co lze učinit pro to, aby nás LED osvětlení neoslňovalo popisujeme v našem blogu.

Použití

Závěsný set pro LED panely je možné využít pro zavěšení různých typů svítidel, primárně je však určen pro ploché stropní LED panely z naší nabídky:

Celkově je tato montážní sada praktickým a funkčním řešením pro zavěšení LED panelů ke stropu ve všech různých prostorách. Díky jednoduchému a rychlému procesu instalace se jedná o vhodnou volbu pro mnoho různých projektů, které vyžadují umístění LED panelů do neobvyklých míst nebo tam kde není možné využít výhod kazetového stropu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro LED panely
Hmotnost: 0.06 kg