RF ovladač Classic ruční SR-2839RGB, 1 zóna RGB

Kód: SR-2839RGB
Značka: Sunricher
554 Kč / ks 457,85 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024

RF dálkový ruční ovladač řady Classic RF od Sunricher určený k ovládání RGB LED pásků. Jednoduché ovládání, snadné spárování s přijímačem. Kvalitní zpracování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dálkový RF ovladač Sunricher SR-2839RGB ze série Sunricher Classic RF je určený pro ovládání klasických barevných RGB LED pásků. Ovladač je jedno-zónový a umožňuje dotykem na kruhovém voliči nastavit požadovanou barvu světla LED pásku. Zároveň je možné pomocí tlačítek na ovladači zvyšovat nebo snižovat konkrétní barvu (červená, zelená, modrá) v barevném spektru a docílit tak zcela přesně požadované barvy. Ovladač také disponuje funkcí pro stmívání a další funkcí pro spuštění jedné z 10ti přednastavených barevných módů u kterých lze také navíc měnit rychlost průběhu. Zařízení je vyrobeno z kvalitního plastu v bílém provedení. K napájení ovladače je potřeba 3 kusů AAA tužkových baterií, které nejsou součástí balení. Přenos signálu je radiový, což umožňuje velký dosah (až 20m) a to bez nutnosti mířit směrem k přijímači.

Chytré ovládání LED osvětlení

Jednoduché zapojení / snadné ovládání LED pásků

Série Sunchrier Classic RF obsahuje sadu oblíbených ovladačů a přijímačů s mnoha funkcemi pro ovládání LED pásků. Výrobky v této sérii není možné provázat s WiFi RF konvertorem SR-2818WIN, který obohacuje zapojení o možnost ovládání LED pásků prostřednictvím mobilního telefonu. Na druhou stranu série Classic RF nabízí jednoduchost řešení a praktického ovládání.

SR-2839RGB_+_receiver

K ovladači SR-2839RGB potřebujete univerzální přijímací jednotku SR1029RGB. Tuto přijímací jednotku je možné použít pro jednobarevné LED pásky, CCT LED pásky, i RGB LED pásky. K jednomu ovladači můžete připojit více okruhů LED pásků, resp. spárovat s více přijímači SR1029RGB. Jedná se však o 1-zónový ovladač a tím pádem budete ovládat všechny okruhy najednou. Pokud byste chtěli jednotlivé okruhy ovládat nezávisle, musíte zvolit jiné řešení s ovladačem pro více okruhů.

Pro špičkové RGB osvětlení doporučujeme výběr z na naší nabídky barevných RGB LED pásků. Zaměřujeme se na LED pásky se značkovými LED čipy od REFOND a RUNLITE.

Vlastnosti

  • 1 zónový RF dálkový ovladač pro RGB LED pásky
  • ovladač potřebuje ke své funkci přijímač SR1029RGB
  • kompatibilní v rámci série Sunricher Classic RF
  • jeden ovladač může být napárován na neomezený počet přijímačů
  • dotykový kruhový volič pro nastavení požadované barvy (RGB)
  • samostatná tlačítka pro přesnější individuální nastavení jednotlivých barev R, G, B
  • funkce zapínání a stmívaní v dosahu 20m
  • napájení 3x AAA baterie (nejsou součástí balení)
  • plynulé stmívání bez blikání v rozsahu 0.1% až 100%

Sunricher-SR-2839RGB-ovladac-led-pasku

Názor odborníka

"Ovladač disponuje tlačítkem pro rozsvícení bílého světla. POZOR - bílé světlo je u RGB pásků vyvoláno pouze smícháním z barevného spektra červené, zelené a modré barvy. Toto bílé světlo není dokonalé neboť RGB LED pásky nejsou určené k vytvoření bílého světla. Pokud chcete příjemné a plnohodnotné bílé světlo používat včetně RGB barev - zvolte jiné řešení s jiným LED páskem a také jiným ovladačem. Sérii Classic RF od Sunricher mám rád a doporučuji ji zákazníkům, kteří mají rádi jednoduchost a nemají v domácnosti více různých okruhů LED pásků. Jedná se o levnější, ale kvalitní alternativu k sérii Perfect RF. Pokud nepožadujete žádné vylomeniny a složitější řešení více nezávisle ovládaných LED pásků, prostě pokud máte jen jeden LED pásek a chcete jednoduché ovládání, ale kvalitní a v profi provedení, tak je tento ovladač ideální volba."

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovladače a stmívače pro barevné RGB LED pásky
Počet zón: 1 zóna
Provedení ovladače: ruční
Typ ovladače: RGB
Napájecí napětí: 4.5V (3xAAA baterie)
Rozměry: 120 x 48 x 17.6 mm
Dosah RF: 20m
Barevné provedení: bílá
Materiál: plast