RF ovladač ruční SR-2858Z4-5C 4-zónový RGB-CCT

Kód: SR-2858Z4-5C
Značka: Sunricher
1 830,69 Kč / ks 1 512,97 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

RF dálkový ruční ovladač řady Perfect RF od Sunricher určený k ovládání RGB-CCT LED pásků. Prémiový design, velmi snadné ovládání 4 na sobě nezávislých světelných okruhů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dálkový RF ovladač Sunricher SR-2858Z4-5C ze série Sunricher Perfect RF je určený pro ovládání RGB-CCT LED pásků. Ovladač umožňuje ovládat nezávisle 4 různé zóny a uložit do paměti nastavení pro danou zónu. Zařízení je vyrobeno z kvalitního, na dotek velmi příjemného plastu v černém matném provedení. K ovladači je dodáván úchyt pro montáž na zeď, který disponuje silným magnetem. Ovladač tak snadno a spolehlivě drží na požadovaném místě. K napájení ovladače je potřeba 3 kusů AAA tužkových baterií, které nejsou součástí balení. Pomocí ovladače lze zapínat / vypínat / stmívat jednotlivé zóny, měnit barvy a teplotu bílé, spouštět jakýkoliv z 10 vestavěných módů. Zároveň lze stiskem jednoho tlačítka všechny zóny zhasnout. Přenos signálu je radiový, což umožňuje velký dosah (až 20m) bez nutnosti mířit směrem k přijímači.

Chytré ovládání LED osvětlení

Jednoduché zapojení / snadné ovládání LED pásků

Ovladač je přímo kompatibilní s přijímači série SR-1009#. Výrobky v této sérii je možné provázat s WiFi RF konvertorem SR-2818WIN, který obohacuje zapojení o možnost ovládání LED pásků prostřednictvím mobilního telefonu (IOS, Android).

Vlastnosti

 • 4 zónový RF dálkový RGB-CCT ovladač
 • na dotek velmi příjemný povrch a nadčasový design
 • vkusně provedené magnetické uchycení na zeď
 • plynulé stmívání bez blikání v rozsahu 0.1% až 100%
 • umožňuje uložení nastavení do paměti
 • kompatibilní s WiFi-RF konvertorem SR-2818WiN
 • dotykový kruhový volič pro nastavení požadované barvy
 • 10 přednastavených programů s možností měnit rychlost průběhu
 • možnost přesného nastavení barvy pomocí tlačítek R, G, B
 • funkce zapínání a stmívaní v dosahu 20m
 • napájení 3x AAA baterie (nejsou součástí balení)

 Sunricher-SR-2858Z4-5C-ovladac-RGB-CCT

Názor odborníka

"Ovladač SR-2858Z4-5C je sofistikovaným a zároveň jednoduchým řešením pro ovládání RGB-CCT barevných LED pásků, které kromě RGB čipů obsahují také dva čipy bílé LED. Odtud také pramení zkratka RGB-CCT (z anglického correlated color temperature). Pokud tedy disponujete LED páskem s kombinací bílých a RGB LED čipů, doporučím vám právě tento dálkový ovladač. Zpracování je skvělé, párování s přijímači je jednoduché a rychlé. Ovladač perfektně padne do ruky a je dodáván spolu s nenápadným a vkusným magnetickým úchytem na zeď. Já osobně bych se obešel bez přídavných funkcí s předdefinovanými módy, ale to není zásadní překážka. Zkrátka jen ty funkce nevyužívám."

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovladače a stmívače pro barevné RGB LED pásky
Počet zón: 4 zóny
Provedení ovladače: ruční
Typ ovladače: RGB, RGBW, CCT
Napájecí napětí: 4.5V (3xAAA baterie)
Rozměry: 153 x 52 x 19 mm
Dosah RF: 20
Barevné provedení: černá
Materiál: plast