Zápustné LED bodové svítidlo naklápěcí, 18W 1800lm, bílé

Kód: HS-DOWN-18-BILE
Značka: EPISTAR
1 061,17 Kč / ks 877 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Zápustné bodové LED svítidlo s úhlem vyzařování 60°, COB LED Epistar 18W 1500lm, naklápěcí, bílý lak. Nastavitelný směr vyzařování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zápustné moderní bodové LED svítidlo s výklopným tělem. Svítidlo je určené pro montáž do sádrokartonového stropu. Díky možnosti naklápění lze nasměrovat vyzařovaný úhel světla na požadované místo. Úhel vyzařování svítidla je 60°. Pro své vynikající světelné vlastnosti je toto svítidlo hojně využívané v komerčním sektoru pro osvětlování prodejních pultů, muzejních expozic, nástěnných prezentací, obrazů apod. Vzhledem ke svým výborným vlastnostem si o své uplatnění říká i v rezidenčních stavbách a moderních domácnostech.

sub-ikony-epistar-cob

 

Svítidlo má celokovové tělo s povrchovou úpravou bílý matný lak. Uchycení svítidla zajišťují tři silné klipy, které jsou již z výroby na svítidle nasazené. Hlavním benefitem svítidla je možnost naklopení vnitřní části a její nasměrování do požadovaného směru. V případě výchozí pozice bez naklopení lze svítidlo provozovat jako běžnou "bodovku" s kolmým svitem přímo dolů. Svítidlo lze při montáži nebo při změně dispozic v prodejních prostorech pootočit tak, aby bylo následně možné naklopit tělo požadovaným směrem například na vystavené zboží, prodejní pult nebo stojan se zbožím.

Vlastnosti

  • Jednoduché řešení polohovatelného reflektoru
  • Kvalitní COB LED čip Epistar
  • Velmi účinný odvod tepla z LED čipu prostřednictvím výklopné části s žebrováním
  • Skvělá optická charakteristika, úhel vyzařování 60°
  • Značkový napájecí zdroj Lifud
  • Snadná a rychlá montáž, není nutné svítidlo rozebírat

lifud-driver

Svítidlo je dodáváno včetně externího napájecího zdroje značky LIFUD, typ LF-GIR018YS0450H. Napájecí zdroj i celé svítidlo jsou certifikovány v laboratořích TÜV což je zárukou bezpečnosti a kvality svítidla. Kabelový vývod svítidla je opatřen konektorem pro snadné a rychlé připojení k napájecímu zdroji. Krytka svorkovnice na vstupní straně pak rovněž poskytuje pevné a bezpečné zapojení přívodního kabelu.

Rozměry

 

Obsah balení

  • sestavené bodové svítidlo s nasazeným klipy pro uchycení
  • napájecí zdroj Lifud pro rychlou a snadnou montáž

Názor odborníka

"Tyto a podobně polohovatelné typy svítidel jsou myslím nezbytností pro zdokonalení osvětlení v prodejnách s určitým typem prémiového zboží, které je potřeba vůči ostatním produktům vyzdvihnout. Úzký kužel světla lze libovolně směrovat a natáčet do požadované polohy, čímž lze velice snadno docílit požadovaného světelného efektu. Zpracování svítidla je na dobré technické úrovni. Hliníkové tělo má kvalitní povrchovou úpravu práškovým lakováním. Osazení LED čipem Epistar ve spojení se značkovým napájecím zdrojem Lifud předurčuje svítidlu bezproblémovou a dlouhodobou životnost."

Doplňkové parametry

Kategorie: LED bodové osvětlení
Hmotnost: 0.832 kg
Krytí IP: IP44
Příkon: 18W
Vstupní napětí: 220-240V
Barevná teplota: 4000K
Světelný tok: 1800lm
Úhel vyzařování: 60°
Použitý LED čip: COB Epistar
Materiál: hliník
Rozměry: Ø180 mm
Montážní otvor: 160 mm
CRI: Ra >80
Funkce stmívání: NE
Barevné provedení: bílá mat
Certifikace: CE, RoHs, TÜV