Zápustné LED bodové svítidlo s otočným výsuvem, 15W 1500lm, bílé

Kód: HS-GIM-15-BILE
Značka: EPISTAR
828,85 Kč / ks 685 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024

Zápustné bodové LED svítidlo s úhlem vyzařování 24°, COB LED Epistar 15W 1500lm, otočné 360°, výsuvné, bílý lak. Nastavitelný směr vyzařování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zápustné moderní bodové LED svítidlo s výsuvným a současně 360° otočným tělem. Svítidlo je určené pro montáž do sádrokartonového stropu. Díky výsuvu lze nasměrovat vyzařovaný úhel světla na požadované místo. Úhel vyzařování svítidla je 24°. Díky těmto benefitům a relativně úzkému úhlu vyzařování je toto svítidlo hojně využívané pro osvětlování prodejních pultů, muzejních expozic, nástěnných prezentací, obrazů apod. Vzhledem ke svým výborným vlastnostem si o své uplatnění říká i v rezidenčních stavbách a moderních domácnostech.

sub-ikony-epistar-cob

 

Svítidlo má celokovové tělo s povrchovou úpravou bílý matný lak. Uchycení svítidla zajišťují dva silné klipy, které jsou již z výroby na svítidle nasazené. Hlavním benefitem svítidla je možnost vysunutí vnitřní části a její natočení do požadovaného směru. Díky tomu lze svítidlo provozovat jako běžnou "bodovku" s kolmým svitem přímo dolu, tedy v případě výchozí pozice se zasunutým reflektorem. Anebo uchopit výsuvnou část a vysunout do požadované polohy, následně lze vysunutou částí ještě otáčet v celé šířce 360°. Vyzařované světlo lze takto nasměrovat například na vystavené zboží, nebo obraz na zdi apod.

Vlastnosti

  • Vynikající řešení polohovatelného reflektoru
  • Kvalitní COB LED čip Epistar
  • Velmi účinný odvod tepla z LED čipu prostřednictvím výsuvné části s žebrováním
  • Skvělá optická charakteristika, úhel vyzařování 24°
  • Značkový napájecí zdroj Lifud
  • Snadná a rychlá montáž, není nutné svítidlo rozebírat

lifud-driver

Svítidlo je dodáváno včetně externího napájecího zdroje značky LIFUD, typ LF-GIR013YS0350H. Napájecí zdroj i celé svítidlo jsou certifikovány v laboratořích TÜV což je zárukou bezpečnosti a kvality svítidla. Kabelový vývod svítidla je opatřen konektorem pro snadné a rychlé připojení k napájecímu zdroji. Krytka svorkovnice na vstupní straně pak rovněž poskytuje pevné a bezpečné zapojení přívodního kabelu.

Rozměry

hs-gim-rozmery-15W

Obsah balení

  • sestavené bodové svítidlo s nasazeným klipy pro uchycení
  • napájecí zdroj Lifud pro rychlou a snadnou montáž

Názor odborníka

"Tyto a podobně polohovatelné typy svítidel jsou myslím nezbytností pro zdokonalení osvětlení v prodejnách s určitým typem prémiového zboží, které je potřeba vůči ostatním produktům vyzdvihnout. Úzký kužel světla lze libovolně směrovat a natáčet do požadované polohy, čímž lze velice snadno docílit požadovaného světelného efektu. Zpracování svítidla je na dobré technické úrovni. Hliníkové tělo má kvalitní povrchovou úpravu práškovým lakováním. Osazení LED čipem Epistar ve spojení se značkovým napájecím zdrojem Lifud předurčuje svítidlu bezproblémovou a dlouhodobou životnost."

Doplňkové parametry

Kategorie: LED bodové osvětlení
Hmotnost: 0.3 kg
Krytí IP: IP44
Příkon: 15W
Vstupní napětí: 220-240V
Barevná teplota: 4000K
Světelný tok: 1500lm
Úhel vyzařování: 24°
Použitý LED čip: COB Epistar
Materiál: hliník
Rozměry: Ø130 mm
Montážní otvor: 110 mm
CRI: Ra >80
Funkce stmívání: NE
Barevné provedení: bílá mat
Certifikace: CE, RoHs, TÜV