LED pásky REFOND, RUNLITE, pro pravé profesionály

pajeni1Zpracovatelům LED pásků doporučujeme používat pouze LED pásky s vyšší úrovní kvality kde je výrobce (nebo dodavatel) schopen poskytnout relevantní informace o materiálovém složení LED pásků a hodnotové parametry. Námi distribuované LED pásky obsahují v převážné většině LED package zn. REFOND nebo RUNLITE (s čipy EPISTAR). Oba výrobci patří mezi špičku v oblasti výroby LED. Výrobky osazené těmito LED jsou zárukou dlouhodobé kvality a lepších parametrů ve srovnání s konkurencí.

#ShowMore#

Není LED pásek jako LED pásek. Každý výrobce používá jiné postupy, jiné stroje, jiné komponenty. Kvalitní výrobek rozeznáte od méně kvalitních v řádu let. Naše LED pásky jsou osazovány na japonských SMT strojích JUKI. Jako jedni z mála nabízíme LED pásky s naneseným cínem na všech dělitelných spojích což ocení každý kdo pracuje s tímto materiálem.

kraceni-led-pasku

Dělitelnost LED pásku

LED pásek můžete dělit každých pár centimetrů a délku přizpůsobit potřebám. Pásky můžete spojovat pomocí konektorů pro LED pásky anebo se inspirujte v článku "Jak zapojovat LED pásky".

flexibilni-led-pasek

Flexibilita

LED pásky lze ohýbat a tvarově přizpůsobovat. To vám umožní osvětlit i dosud zapovězená místa. Prodloužit životnost LED pásků můžete s pomocí ALU profilů pro LED pásky.

flexibilni-led-pasek

Stmívatelnost

Naše LED pásky jsou stmívatelné a kompatibilní s nástěnnými nebo ručními stmívači a s většinou systémů domácí automatizace.

flexibilni-led-pasek

Kvalita

Výběr LED pásků v našem sortimentu podléhá dlouhodobému a pečlivému výběru. LED pásky v drtivé většině obsahují značkovou LED REFOND nebo Runlite.

1 položek celkem
COB RGB 672LED m 24V
173,50 Kč bez DPH
209,94 Kč / m

Inovovaný barevný RGB COB LED pásek s vysokou hustotou LED čipů a výraznou svítivostí. Tištěný spoj je z jednoho kusu, v celé délce není napojovaný.

COB-672-RGB-24V-IP20