RF ovladač ruční SR-2833TS-CCT, 1 zóna, dotykový

Kód: SR-2833TS-CCT
Značka: Sunricher
731 Kč / ks 604,13 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Dotykový RF dálkový ruční ovladač řady Perfect RF od Sunricher určený k ovládání duálních CCT LED pásků nebo svítidel. Prémiový design, snadné ovládání osvětlení v jedné zóně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dálkový RF ovladač Sunricher SR-2833TS-CCT ze série Sunricher Perfect RF pro ovládání duálních CCT LED pásků nebo svítidel, které disponují možností měnit teplotu světla. Ovladač je jedno-zónový a umožňuje dotykem na stupnici navolit požadovanou teplotu světla LED pásku. Zároveň je možné pomocí dálkového ovladače LED pásek stmívat. Zařízení je vyrobeno z kvalitního, na dotek velmi příjemného plastu v černém matném provedení. K ovladači je dodáván úchyt pro montáž na zeď. Ovladač tak snadno a spolehlivě drží na požadovaném místě. Celek působí velmi decentně a kvalitně a uspokojí i zákazníky náročné na design a kvalitu provedení. K napájení ovladače stačí dvě vestavné knoflíkové 3V baterie. Přenos signálu je radiový, což umožňuje velký dosah (až 20m) bez nutnosti mířit směrem k přijímači.

Chytré ovládání LED osvětlení

Jednoduché zapojení / snadné ovládání LED pásků

Ovladač je přímo kompatibilní s přijímači série SR-1009# určené pro CCT LED. Výrobky v této sérii je možné provázat s WiFi RF konvertorem SR-2818WIN, který obohacuje zapojení o možnost ovládání LED pásků prostřednictvím mobilního telefonu (IOS, Android).

Příklad nejčastějšího použití

Ovladač můžete použít libovolným způsobem pro LED pásky nebo s příslušným přijímačem i pro svítidla. Typické použití s LED páskem je dálkový ovladač SR-2833TS-CCT + stmívač SR-1009EA + CCT duální LED pásek. Jiné kombinace s přijímači v sérii SR-1009#, které mají možnost zapojení CCT LED pásků jsou samozřejmě možné.

SR-2833TS-CCT+SR-1009EA

Vlastnosti

  • 1 zónový RF dálkový ovladač pro CCT LED pásky
  • přepínání mezi funkcemi stmívání a volbou teploty (CCT)
  • na dotek velmi příjemný povrch a nadčasový design
  • vkusně provedené uchycení na zeď
  • funkce zapínání a stmívaní v dosahu 20m
  • knoflíková baterie 3V CR2025
  • plynulé stmívání bez blikání v rozsahu 0.1% až 100%
  • kompatibilní s WiFi-RF konvertorem SR-2818WiN
  • možnost současně ovládat spárované přijímače pomocí aplikace nainstalované na mobilních zařízeních IOS a Android

Sunricher-SR-2833TS-CCT-ovladac-led-pasku

Názor odborníka

"Líbí se vám série Sunricher Perfect RF, kterou lze provázat s ovládáním pomocí mobilu? Hledáte jednoduchý 1-zónový ovladač s možností stmívání a nastavování bílé? Pak je pro vás tento ovladač ideální. Sunricher jako vždy nabízí špičkové zpracování a nejinak je tomu i u tohoto modelu dálkového RF ovladače. Vše funguje na dotyk. Bezproblémové ovládání i pro starší uživatele, kteří nejsou příznivci mnoha tlačítek a voleb. Osobně mám raději tlačítka nebo otočné prvky, zkrátka nějaký feedback při ovládání, nicméně používání ovladače je bezproblémové."

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovladače a stmívače pro duální (dvoukanálové) CCT LED pásky
Počet zón: 1 zóna
Provedení ovladače: ruční
Typ ovladače: CCT
Napájecí napětí: 2 x 3V baterie CR2025
Rozměry: 35 x 141 x 8.5 mm
Dosah RF: 20m
Barevné provedení: černá
Materiál: plast