RF dálkový mini ovladač SR-2833S, 1 zóna, tlačítkový

Kód: SR-2833S
Značka: Sunricher
431 Kč / ks 356,20 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

RF dálkový mini ovladač řady Perfect RF od Sunricher určený k ovládání jednobarevných LED pásků v jedné zóně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dálkový RF ovladač Sunricher SR-2833S ze série Sunricher Perfect RF pro ovládání jednobarevných (jednokanálových) LED pásků nebo svítidelPomocí ovladače lez zapínat / vypínat, případně plynule stmívat osvětlení dle vlastností spárovaného přijímače. Ovladač je jedno-zónový a je tedy určen pro ovládání jednoho okruhu LED pásků (případně i více okruhů synchronně). Zařízení je vyrobeno z kvalitního, na dotek velmi příjemného plastu v bílém matném provedení. Ovladač lze připevnit na zeď pomocí vrutu nebo oboustranné lepicí pásky, případně jej používat jako malý přenosný ovladač. Zařízení působí velmi decentně a kvalitně a uspokojí i zákazníky náročné na design a kvalitu provedení. K napájení ovladače stačí jedna vestavná knoflíková 3V baterie. Přenos signálu je radiový, což umožňuje velký dosah (až 20m) bez nutnosti mířit směrem k přijímači.

Chytré ovládání LED osvětlení

Jednoduché zapojení / snadné ovládání LED pásků

Ovladač je přímo kompatibilní s přijímači série SR-1009#. Výrobky v této sérii je možné provázat s WiFi RF konvertorem SR-2818WIN, který obohacuje zapojení o možnost ovládání LED pásků prostřednictvím mobilního telefonu (IOS, Android).

Příklad nejčastějšího použití

Ovladač můžete použít libovolným způsobem pro LED pásky nebo s příslušným přijímačem i pro svítidla. Typické použití s LED páskem je dálkový ovladač SR-2833S + stmívač SR-1009CS + klasický jednobarevný LED pásek. Jiné kombinace s přijímači v sérii SR-1009# jsou samozřejmě možné. Ovladačem pak můžete ovládat i klasická svítidla v domácnosti.

SR-2833S+SR-1009CS

Vlastnosti

  • 1 zónový RF dálkový ovladač pro jednobarevné LED pásky
  • na dotek velmi příjemný povrch a nadčasový design
  • snadné uchycení na zeď
  • funkce zapínání a stmívaní v dosahu 20m
  • knoflíková baterie 3V CR2025
  • plynulé stmívání bez blikání v rozsahu 0.1% až 100%
  • kompatibilní s WiFi-RF konvertorem SR-2818WiN
  • možnost současně ovládat spárované přijímače pomocí aplikace nainstalované na mobilních zařízeních IOS a Android

Sunricher-SR-2833S-ovladac-led-pasku

Názor odborníka

"Ovladač SR-2833S je nenápadný, minimalistický stmívač. Tento malý ovladač se hodí všude tam, kde potřebujete rychle, účelně a vkusně řešit spínání/stmívání LED pásku. Jenom jedno funkční tlačítko, optimální rozměr a mám vše co potřebuji pro rozsvícení nebo ztlumení světla u nočního stolku, v kuchyni pod skříňkami nebo v šatně když jdu pro kabát. Výběr tohoto ovladače mi přijde jako daleko lepší volba než všelijaké spínače do ALU profilu. Tento ovladač si totiž můžete umístit kdekoliv."

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovladače a stmívače pro jednobarevné LED pásky
Počet zón: 1 zóna
Provedení ovladače: nástěnný
Typ ovladače: jednokanálový
Napájecí napětí: 3V baterie CR2025
Rozměry: 38.5 x 14.8 mm
Dosah RF: 20m
Barevné provedení: bílá mat
Materiál: plast