RF dálkový ovladač ruční SR-2833TS, 1 zóna, dotykový

Kód: SR-2833TS
Značka: Sunricher
731 Kč / ks 604,13 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Dotykový RF dálkový ruční ovladač řady Perfect RF od Sunricher určený k ovládání LED jednobarevných pásků nebo svítidel. Prémiový design, snadné ovládání osvětlení v jedné zóně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dálkový RF ovladač Sunricher SR-2833TS ze série Sunricher Perfect RF pro ovládání jednobarevných (jednokanálových) LED pásků nebo svítidel. Pomocí ovladače lez zapínat / vypínat, případně plynule stmívat osvětlení dle vlastností spárovaného přijímače. Ovladač je jedno-zónový a je tedy určen pro ovládání jednoho okruhu LED pásků (případně i více okruhů synchronně). Zařízení je vyrobeno z kvalitního, na dotek velmi příjemného plastu v černém matném provedení. K ovladači je dodáván praktický úchyt pro montáž na zeď. Ovladač tak snadno a spolehlivě drží na požadovaném místě. Celek působí velmi decentně a kvalitně a uspokojí i zákazníky náročné na design a kvalitu provedení. K napájení ovladače stačí dvě vestavné knoflíkové 3V baterie. Přenos signálu je radiový, což umožňuje velký dosah (až 20m) bez nutnosti mířit směrem k přijímači.

Chytré ovládání LED osvětlení

Jednoduché zapojení / snadné ovládání LED pásků

Ovladač je přímo kompatibilní s přijímači série SR-1009#. Výrobky v této sérii je možné provázat s WiFi RF konvertorem SR-2818WIN, který obohacuje zapojení o možnost ovládání LED pásků prostřednictvím mobilního telefonu (IOS, Android).

Příklad nejčastějšího použití

Ovladač můžete použít libovolným způsobem pro LED pásky nebo s příslušným přijímačem i pro svítidla. Typické použití s LED páskem je dálkový ovladač SR-2833TS + stmívač SR-1009CS + klasický jednobarevný LED pásek. Jiné kombinace s přijímači v sérii SR-1009# jsou samozřejmě možné. Ovladačem pak můžete ovládat i klasická svítidla v domácnosti.

SR-2833TS+SR-1009CS

Vlastnosti

  • 1 zónový RF dálkový ovladač pro jednobarevné LED pásky
  • na dotek velmi příjemný povrch a nadčasový design
  • vkusně provedené uchycení na zeď
  • funkce zapínání a stmívaní v dosahu 20m
  • knoflíková baterie 3V CR2025
  • plynulé stmívání bez blikání v rozsahu 0.1% až 100%
  • kompatibilní s WiFi-RF konvertorem SR-2818WiN
  • možnost současně ovládat spárované přijímače pomocí aplikace nainstalované na mobilních zařízeních IOS a Android

Sunricher-SR-2833TS-ovladac-led-pasku

Názor odborníka

"Ovladač SR-2833TS je určený pro ty uživatele, kteří mají rádi jednoduchost a nechtějí se nechat rozptylovat přemírou funkcí. Ovladač je kompletně dotykový, což mě osobně úplně nevyhovuje. Mám rád když tlačítko (v tomto případě ZAP/VYP) je skutečné tlačítko při jehož stisknutí máte ten tlačítkový feedback. Nicméně i tato dotyková podoba funguje bezproblémově a tak je mohu s klidným svědomím doporučit širokému okruhu uživatelů, kteří potřebují ovládat LED pásek v jedné zóně."

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovladače a stmívače pro jednobarevné LED pásky
Počet zón: 1 zóna
Provedení ovladače: ruční
Typ ovladače: jednokanálový
Napájecí napětí: 2 x 3V baterie CR2025
Rozměry: 35 x 141 x 8.5 mm
Dosah RF: 20m
Barevné provedení: černá
Materiál: plast