Dvoutlačítkový nástěnný RF ovladač LED Sunricher SR-2833K2

Kód: SR-2833K2
Značka: Sunricher
1 389 Kč / ks 1 147,93 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Dvoutlačítkový RF nástěnný dálkový ovladač (vypínač) řady Perfect RF od Sunricher pro jednobarevná LED světla s funkcí "DIM" plynulého nastavení jasu. Napájení 3V baterií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástěnný bezdrátový RF vypínač (ovladač - dvou zónový) Sunricher SR-2833K2 ze série Sunricher Perfect RF v moderním skleněném provedení. Tento nástěnný ovladač nevyžaduje při instalaci kabeláž neboť je napájen 3V baterií. Díky bezdrátové instalaci lze zařízení snadno instalovat na jakékoliv místo v místnosti. Průměrná výdrž baterie je 2 roky. Ovladač je určen pro jednobarevná LED světla (svítidla, LED pásky, LED panely apod.). Stmívání má hladký a přesný průběh od 0,1% - 100% bez blikání. Jeden spínač může ovládat v jedné zóně neomezený počet svítidel až na vzdálenost 20 metrů.

Chytré ovládání LED osvětlení

Jednoduché zapojení / snadné ovládání LED pásků

Ovladač je přímo kompatibilní s přijímači série SR-1009#. Výrobky v této sérii je možné provázat s WiFi RF konvertorem SR-2818WIN, který obohacuje zapojení o možnost ovládání LED pásků prostřednictvím mobilního telefonu (IOS, Android).

Kompatibilita v rámci Perfect RF nabízí velkou variabilitu při ovládání LED osvětlení. Níže uvedené schéma znázorňuje pouze jednoduchý příklad využití, ve skutečnosti jsou možnosti daleko rozsáhlejší. Ovladačem pak můžete ovládat i klasická svítidla v domácnosti.

SR-2833K2(2)

  • 2 zónový RF dálkový ovladač k umístění na zeď
  • určeno pro ovládání jednobarevných LED pásků a LED svítidel
  • moderní skleněný design
  • funkce spínání a stmívání od 0,1% - 100% bez blikání
  • funkce zapínání a stmívání v dosahu 20m
  • knoflíková baterie 3V CR2430 baterie s dlouhou životností déle než 2 roky
  • zařízením lze řídit neomezený počet přijímačů
  • snadná a rychlá bezdrátová instalace
  • kompatibilní s WiFi-RF konvertorem SR-2818WiN
  • možnost současně ovládat spárované přijímače pomocí aplikace nainstalované na mobilních zařízeních IOS a Android

Sunricher-SR-2833K2-ovladac-led-pasku

Názor odborníka

"Mám rád tento ovladač, protože s ním není nikdy nic ztraceno :-) Pokud jste změnili dispozice v pokoji, nebo vás napadlo umístění ovladače na místo kde nejsou připravené rozvody, tak zkrátka použijete ovladač SR-2833K2, který je obdobou nástěnného vypínače tak jak ho znáte. Jeho výhoda, ale spočívá v nezávislosti na rozvodech elektřiny. Jednoduše si ovladač připevníte tam, kde se vám to zrovna nejvíc hodí. Ovladačem můžete ovládat jak LED pásky, tak i běžná svítidla. Obrovskou výhodou série Perfect RF od Sunricher je vzájemná kompatibilita s přijímači i ovladači napříč celou sérií a možnost o rozšíření ovládání osvětlení mobilním telefonem."

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovladače a stmívače pro jednobarevné LED pásky
Materiál: sklo / plast
Počet zón: 2 zóny
Provedení ovladače: nástěnný
Typ ovladače: jednokanálový
Dosah RF: 20m
Napájecí napětí: 3V baterie CR2430
Rozměry: 86x86x14mm