RF ovladač ruční SR-2833N-Z4, 4 zóny, 2x uložení nastavení

Kód: SR-2833N-Z4
Značka: Sunricher
672 Kč / ks 555,37 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

RF dálkový ruční ovladač řady Perfect RF od Sunricher určený k ovládání LED jednobarevných pásků nebo svítidel. Prémiový design, velmi snadné ovládání až 4 na sobě nezávislých světelných okruhů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dálkový RF ovladač Sunricher SR-2833N-Z4 ze série Sunricher Perfect RF je určený pro ovládání osvětlení z jednobarevných LED pásků nebo svítidel. Pomocí ovladače lez zapínat / vypínat jednotlivé zóny, případně plynule stmívat dle vlastností spárovaného přijímače. Ovladač umožňuje uložit do paměti dvě různá nastavení a po výpadku proudu si pamatuje poslední nastavení. Pomocí tlačítek je také možné regulovat intenzitu osvětlení. Zařízení je vyrobeno z kvalitního, na dotek velmi příjemného plastu v černém matném provedení prémiového vzhledu. K ovladači je dodáván úchyt pro montáž na zeď, který disponuje silným magnetem. Ovladač tak snadno a spolehlivě drží na požadovaném místě. Celek působí velmi decentně a kvalitně a uspokojí i zákazníky náročné na design a kvalitu provedení. K napájení ovladače stačí jedna vestavná knoflíková 3V baterie.  Zároveň lze stiskem jednoho tlačítka všechny zóny zhasnout. Přenos signálu je radiový, což umožňuje velký dosah (až 20m) bez nutnosti mířit směrem k přijímači.

Chytré ovládání LED osvětlení

Jednoduché zapojení / snadné ovládání LED pásků

Ovladač je přímo kompatibilní s přijímači série SR-1009#. Výrobky v této sérii je možné provázat s WiFi RF konvertorem SR-2818WIN, který obohacuje zapojení o možnost ovládání LED pásků prostřednictvím mobilního telefonu (IOS, Android).

Kompatibilita v rámci Perfect RF nabízí velkou variabilitu při ovládání LED osvětlení. Níže uvedené schéma znázorňuje pouze jednoduchý příklad využití, ve skutečnosti jsou možnosti daleko rozsáhlejší. Ovladačem pak můžete ovládat i klasická svítidla v domácnosti.

SR-2833N-Z4

Vlastnosti

  • 4 zónový RF dálkový ovladač
  • na dotek velmi příjemný povrch a nadčasový design
  • vkusně provedené magnetické uchycení na zeď
  • funkce zapínání a stmívaní v dosahu 20m
  • knoflíková baterie 3V CR2025 je součástí balení
  • plynulé stmívání bez blikání v rozsahu 0.1% až 100%
  • umožňuje uložení 2 nastavení svítidel do paměti
  • kompatibilní s WiFi-RF konvertorem SR-2818WiN
  • možnost současně ovládat spárované přijímače pomocí aplikace nainstalované na mobilních zařízeních IOS a Android

Sunricher-SR-2833N-Z4-ovladac-led-pasku-4-zony

Názor odborníka

"Ovladač SR-2833N-Z4 doporučím i zákazníkům, kteří mají zatím pouze jeden okruh osvětlení, ale do budoucna nevylučují přidání dalšího LED osvětlení. Čtyři okruhy je dostatečný potenciál bez nutnosti měnit instalaci. Ovladač nepřekypuje zbytečnými funkcemi. Mám rád jednoduchost s rozumným počtem tlačítek jejichž funkce je jasná na první pohled. Dálkový ovladač má jemný semišový povrch a skvělý jednoduchý design, který ladí s každým interiérem. Obrovskou výhodou série Perfect RF od Sunricher je vzájemná kompatibilita s přijímači i ovladači napříč celou sérií a možnost o rozšíření ovládání osvětlení mobilním telefonem."

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovladače a stmívače pro jednobarevné LED pásky
Počet zón: 4 zóny
Provedení ovladače: ruční
Typ ovladače: jednokanálový
Napájecí napětí: 3V baterie CR2025
Rozměry: 39 x 150 x 12 mm
Dosah RF: 20m
Barevné provedení: černá
Materiál: plast