Knoflíkový nástěnný RF ovladač SR-2836N-CCT, 230V

Kód: SR-2836N-CCT-WHITE
Značka: Sunricher
965,58 Kč / ks 798 Kč bez DPH
Položka byla vyprodána…

Otočný nástěnný RF ovladač (vypínač) pro CCT LED pásky a světla s funkcí "DIM" plynulého nastavení jasu a teploty bílé barvy světla. Napájení 230V.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástěnný bezdrátový RF vypínač (knoflíkový ovladač jedno-zónový) Sunricher SR-2836N-CCT ze série Sunricher Perfect RF v moderním skleněném provedení s otočným voličem. Ovladač je napájen ze sítě AC230V a je určen pro duální dvoukanálové LED světla (svítidla, CCT LED pásky, LED panely apod.) u kterých lze díky ovladači snadno nastavit požadované podání bílého světla od teplé bílé až třeba po studenou bílou. Stmívání má hladký a přesný průběh od 0,1% - 100% bez blikání. Jeden spínač může ovládat neomezený počet svítidel až do vzdálenosti 20 metrů.

Ovladač je určený pro světelné zdroje, které obsahují studené i teplé LED zároveň. Nejčastěji to jsou CCT LED pásky, ale mohou to být také různá svítidla nebo LED panely. Ovládání je velice snadné a provádí se pomocí otočného voliče. Dvojitým stisknutím voliče se přepíná mezi režimem stmívání a režimem volby teploty bílého světla.

Napájení je AC230V, lze instalovat do klasické instalační krabičky KU68. Pokud nemáte možnost přípravy kabelového přívodu el. energie, můžete použít variantu SR-2836R-CCT, která je napájena pomocí 3V baterie.

Jednoduché zapojení / snadné ovládání LED pásků

Ovladač je přímo kompatibilní s přijímači série SR-1009#. Výrobky v této sérii je možné provázat s WiFi RF konvertorem SR-2818WIN, který obohacuje zapojení o možnost ovládání LED pásků prostřednictvím mobilního telefonu (IOS, Android).

Kompatibilita v rámci Perfect RF nabízí velkou variabilitu při ovládání LED osvětlení. Níže uvedené schéma znázorňuje pouze jednoduchý příklad využití, ve skutečnosti jsou možnosti daleko rozsáhlejší. Ovladačem pak můžete ovládat i klasická svítidla v domácnosti.

SR-2836N-cct

 • 1 zónový RF dálkový ovladač k umístění na zeď
 • kovový otočný knoflík s funkcí zapínání / stmívání / regulace teploty bílé CCT
 • určeno pro ovládání dvoubarevných CCT LED pásků a LED svítidel
 • moderní skleněný design
 • funkce spínání a stmívání od 0,1% - 100% bez blikání
 • funkce zapínání a stmívání v dosahu 20m
 • napájení AC230V
 • zařízením lze řídit neomezený počet přijímačů
 • snadné a rychlé bezdrátové ovládání
 • kompatibilní s WiFi-RF konvertorem SR-2818WiN
 • možnost současně ovládat spárované přijímače pomocí aplikace nainstalované na mobilních zařízeních IOS a Android

Sunricher-SR-2836N-CCT-ovladac-led-pasku

Názor odborníka

"Minimalistické provedení, moderní skleněný design, precizní zpracování a snadné ovládání bez přemíry různých funkcí. Tento dálkový ovladač je dle mého názoru skvělou alternativou k ručním ovladačům, které někde položíte a máte pak problém je najít :-). V případě SR-2836N-CCT jednoduše zapojíte ovladač namísto stávajícího nástěnného vypínače. Ovladač je velice subtilní a na zdi působí velmi decentně. Následné ovládání je jednoduché a praktické. Oceňuji celkové designové zpracování s kovovým otočným voličem."

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovladače a stmívače pro duální (dvoukanálové) CCT LED pásky
Počet zón: 1 zóna
Provedení ovladače: nástěnný
Typ ovladače: CCT
Napájecí napětí: AC 230V
Rozměry: 80x80x53mm
IP krytí: IP20
Materiál: plast / sklo / kov
Dosah RF: 20m
Položka byla vyprodána…