CCT LED pásek 2835, 120LED/m 24V 9.6W

Kód: 2835-120-CCT-24V-IP20
Značka: Refond
166 Kč / m 137,19 Kč bez DPH
Položka byla vyprodána…

LED pásek s možností nastavování libovolné teploty bílého světla od teplého odstínu až po studený odstín. Osazeno 120LED/m 2835 od REFOND.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LED pásek je osazený čipy SMD 2835 v počtu 120ks LED/m. Tento typ LED pásku kombinuje dvě různé teploty LED 3000K a 6500K. Pomocí příslušného ovladače s podporou CCT je možné navolit požadovaný odstín bílé od teplé až po studenou. LED pásek dobře poslouží jako zdroj doplňkového dekoračního osvětlení, tedy v místech kde není požadavek na vysokou svítivost a spíše je brán ohled na nízkou spotřebu jako například dekorativní osvětlení podélných stropních podhledů. LED pásek je osazen vynikajícími LED od REFOND Optoelectronics jejichž systém zapouzdření LED čipů dodává našim LED páskům lepší vlastnosti a dlouhodobou životnost.

Záruka 5 let REFOND

 • dvouvrstvé PCB
 • kombinace čipů 3000K a 6500K
 • pocínovaná dělitelná místa
 • dělitelnost každých 100mm
 • čip Epistar (kvalitní LED package od REFOND Opto.)
 • precizní zpracování na osazovacím stroji JUKI
 • SMD LED 2835 od REFOND Opto. splňuje standard LM80
 • certifikace CE, RoHS

CCT-2835-120LED

Příklady použití

Tento LED pásek v sobě spojuje několik parametrů díky kterým je vhodný pro dekorativní nasvícení podélných stropních podhledů. Napětí 24V je ze své podstaty vždy vhodnější pro napájení dlouhých úseků. Díky nízké spotřebě není nutné investovat do vysokokapacitních napájecích zdrojů. LED pásek má nižší světelný výkon což jde v ruku v ruce s nižšími náklady na elektřinu. V případě použití tohoto typu LED pásku si budete moct spolu s odpovídajícím CCT ovladačem navolit libovolný odstín světla od teplé bílé po studenou. I při dlouhodobém svícení se nebude LED pásek nadměrně zahřívat a tím snižovat svoji životnost. Při maximálním výkonu je spotřeba 9.6W/m.

Tipy a doporučení

Doporučujeme spolu s LED páskem zakoupit hliníkový ALU profil s difuzorem. Hliníkové profily poslouží jako vhodný způsob odvodu tepla z LED pásku což se pozitivně projeví na jejich delší životnosti. Difuzor se postará o krytí LED pásku a dle volby difuzoru také o rovnoměrnou distribuci světelného toku.

 • LED pásek je vhodné umístit do ALU profilu pro LED pásky, který poskytne nejen mechanickou ochranu, ale také účinné chlazení LED pásku, které prodlužuje životnost.
 • výhodou tohoto typu LED pásku (CCT) je možnost měnit odstín (teplotu) bílého světla
 • k LED pásku doporučujeme používat pouze značkové napájecí zdroje z naší nabídky

Doporučené napájecí zdroje

Délka LED pásku Trafo pro vnitřní a vnější použití
1m GLP 20W (24V)
3m GLP 35W (24V)
5m GLP 60W (24V)

power-supply-brand 

Účel: Ambientní osvětlení, niky, police
Vlastnosti: Nastavitelný odstín bílé, úsporné na spotřebu i pořízení

Názor odborníka

"Tento LED pásek se mi osobně moc líbí pro ambientní osvětlení, které je potřeba barevně sladit s okolním osvětlením. Pokud jste nerozhodní a vlastně nevíte zda se vám líbí svítit spíše studeným odstínem, nebo naopak teplým odstínem, tak tento pásek je vhodným řešením. Optimální počet LED/m poskytuje při stále malé spotřebě také celkem obstojné osvětlení."

Doplňkové parametry

Kategorie: LED pásky REFOND, RUNLITE, pro pravé profesionály
Záruka: 5 let
Hmotnost: 0.098 kg
Barva: CCT
Krytí IP: IP20
Počet LED/m: 120
Příkon: 9.6W
Typ LED: 2835
Vstupní napětí: 24V
Úhel vyzařování: 120°
Provozní teplota: -25~+60 °C
Dělitelnost: 100mm
Šířka: 10mm
CRI (Ra): >90
Způsob uchycení: 3M lepicí oboustranná páska
Životnost: až 50.000 hodin
Standardní balení: 5m
Prodejní jednotka: 1m
Položka byla vyprodána…