0-10V stmívatelný UGR<19 LED panel 60x60cm, 36W, 120lm/W, 4320lm

Kód: 28104/TEP 28104/IST 28104/STU Zvolte variantu
1 055,12 Kč / ks 872 Kč bez DPH
V externím skladu v EU Skladem V externím skladu v EU Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
- 17.7.2024 - Zvolte variantu

Stmívatelný (0-10V) stropní LED panel typu Edgelit s nižší mírou oslnění UGR19, LGP rozptylová plocha, účinnost 120lm/W. Ultra tenké provedení. Záruka 5 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stmívatelný stropní LED panel 60x60cm 36WStmívání v režimu 0-10V. Stropní LED panel se sníženou mírou oslnění UGR<19 a 5 letou zárukou. Vhodný pro pracoviště nebo zařízení kde je normou vyžadována snížená míra oslnění. Nejčastěji učebny, školky, školy mohou vyžadovat instalaci pouze osvětlení s upravenou mírou oslnění. Právě tento LED panel splňuje vlastnost UGR<19. Materiál rozptylové plochy je z PMMA (Mitsubishi), který nepodléhá žloutnutí.

Pokud uvažujete o výměně světel ve vaší provozovně, kanceláři, učebně nebo ordinaci a je u vás prvořadý výkon nebo z důvodu řešení instalace formou přisazeného panelu ke stropu potřebujete ultra-tenké provedení, doporučíme vám tento typ LED panelu. Ultra tenká koncepce LGP, atraktivní cena, dlouhá životnost a záruka plných 5 let. To vše jsou faktory, které jednoznačně hovoří pro to, abyste se snáze rozhodli pro nahrazení vašich původních svítidel. V této konfiguraci je navíc LED panel vybaven 0-10V stmívatelným předřadníkem.

San'an LED, PMMA difuzor, 5 let záruka, TÜV

V rozptylové ploše panelu (nazývá se LGP z anglického Light Guide Plate) je použit materiál PMMA nikoliv levnější PS, který bývá obvyklý u levných LED panelů. Použitím PMMA jsou u panelu garantovány stálé vlastnosti barvy světla neboť PMMA od výrobce Mitsubishi Chemical nepodléhá efektu žloutnutí plastů. Konstrukce LED panelů na bázi LGP obsahuje více vrstev potřebných k dokonalému rozptýlení světla. Edgelit LGP LED panel je proto těžší než back-lit LED panel. Přestože je LGP panel složen z více vrstev, poskytuje jednu zásadní výhodu a tou je velmi nízká tloušťka panelu pouze 1cm

edge-lit-led-panel-struktura-ugr-19

Panel je osazen kvalitními LED čipy 4014 San'an, které jsou umístěny na dvou protilehlých stranách LGP PMMA vrstvy. Panel je vybaven certifikovaným stmívatelným předřadníkem (0-10V) vyhovujícím normě elektromagnetické kompatibility EMC.

0-10V-dim-driver

Základ LED panelu tvoří úzký hliníkový rámeček v bílém provedení, který skvěle pasuje do rastrového stropu a poskytuje účinné chlazení pro LED čipy. Pokud je váš strop z pevného materiálu, lze k panelu dokoupit sadu pro zavěšení stropního LED panelu nebo úchyty pro pevné připevnění.

Rozměry

rozmer-led-panel-60x60

Obsah balení

Montáž LED panelu do rastrového stropu

Ideální je montáž do tzv. rastrového stropu, kdy rozměr panelu přesně odpovídá jednomu dílci stropu. Máte-li však strop například betonový a nemáte možnost instalovat panely do obvyklého rastru, patrně hledáte řešení jak LED panely ke stropu připevnit. Na trhu se objevují různé typy hliníkového rámečku, které se k sobě šroubují nebo závěsné sady. Tyto výrobky najdete v příslušenství k LED panelům.

panel1

Názor odborníka

"Pokud zvažujete nahradit pomocí LED panelů vaše stávající osvětlení v prostorách jako jsou školy, školky, je rozhodnutí pro tento typ nasnadě. Můj subjektivní pocit při srovnávání míry oslnění klasického LED panelu a panelu s UGR<19 je takový, že ani klasický panel není při přímém pohledu do svítidla nepříjemný. Rozdíl v oslnění vnímám jako relativně malý avšak je patrný. Platí, že UGR<19 je občas vyžadováno právě ve školských zařízeních. Proto doporučuji dodržet takový požadavek a instalovat právě tyto - správné LED panely. Pokud tedy hledáte kvalitní 0-10V stmívatelný LED panel s parametry UGR<19, tak mohu jedině doporučit toto provedení."

Doplňkové parametry

Kategorie: Kancelářské LED panely do kazetového stropu
Záruka: 5 let
Krytí IP: IP41
Místnost: Kancelář, Učebna, Garáž, Dílna
Barva těla: Bílá
Rozměr: 60x60cm
Stmívatelné: 0-10V
Tvar: Čtvercový
Vstupní napětí: AC100-240V
Příkon/m: 36W
Světelný výkon: 4320lm
Účinnost: 120 lm/W
Úhel vyzařování: 120 °
CRI(Ra): >80
Přesný rozměr: 595 x 595 x 9 mm
Typ LED: SMD 4014
Značka LED: San'an
Hmotnost: 4kg
Životnost: až 50.000 hodin
Míra oslnění: UGR<19
Certifikace: CE, RoHs, TUV